Veterinární klinika ViaVet

NOVINKY A AKCE

Na této stránce Vás budeme pravidelně informovat o novinkách na naší klinice a po stanovenou dobu se budeme podrobně věnovat jednomu tématu. K tomuto tématu se pak budou vztahovat akce na naší klinice.

 Dárkové poukazy, klikněte zde pro více informací

NOVINKA!!!
DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte vhodný dárek pro svého mazlíčka? Máte v rodině nebo mezi svými přáteli člověka, který má zvířátko a hledáte pro něj vhodný dárek? Jste rádi, když jsou dárky také praktické? Pokud je Vaše odpověď "ano", pak Vás může potěšit naše nabídka dárkových poukazů na veterinární ošetření na naší klinice. K dispozici jsou poukazy v hodnotě 300,-, 500,- a 1000,- Kč na služby a zboží ze sortimentu naší kliniky. Hodnotu poukazu lze využít po dobu 6 měsíců od data vystavení. Zahájení prodeje poukazů bude 6.12. 2011.

 


Krmiva pro králíky, hlodavce a fretky

NOVINKY MEZI KRMIVY PRO HLODAVCE, KRÁLÍKY A FRETKY

Vzhledem k Vašemu zájmu a zvyšujícímu se počtu chovatelů drobných zvířat jsme doplnili náš sortiment i o krmiva pro tyto mazlíčky. Seznamte se s řadou Supreme science selective. Jedná se o řadu krmiv, která poskytuje kompletní výživu pro různé druhy malých domácích zvířat. Společnost Supreme Petfoods je přední britský výrobce krmiva pro malá zvířata, který jako první na trhu představil značkové kompletní krmivo pro králíky nejvyšší kvality. Společnost Supreme již dvacet let soustředí svou pozornost na zdraví a spokojenost malých zvířat prostřednictvím druhově specifické, vysoce kvalitní výživy, kterou nabízí řada monokomponentních krmiv Science Selective. tato krmiva předcházejí problému selektivního příjmu krmiva.

 


Hill's c/d Reduced Calorie pro kočky

NOVINKA V TERAPII FeLUTD

Pro kočky s onemocněním dolních cest močových a se sklonem k obezitě firma Hill's vyvinula novou dietu Hill's Prescription Diet c/d Multicare Reduced Calorie

 


Děkujeme všem našim sponzorům za poskytnutou finanční pomoc, kterou jsme v roce 2010 použili pro nákup elektrických zhřívacích podložek a k částečné úhradě opravy skiaskopu.


ZPRÁVA ZE STÁTNÍ VETERINÁRNÍ SPRÁVY ČESKÉ REPUBLIKY

Do EU od příštího července jen s čipy
Ten, kdo by chtěl cestovat se psem (ale i kočkou či fretkou) po zemích EU, má možnost označovat tato zvířata ještě do konce června 2011 kromě čipu i tetováním. Od 3. 7. 2011 už to bude možné pouze elektronickým čipem. Je to uvedeno i na webových stránkách www.svscr.cz pod odkazem Cestování se psy, kočkami a fretkami.
Zatím jsou dva možné způsoby označení zvířete, a to tetováním a mikročipem. Tetování musí být čitelné. Tento způsob označení je pro cestování se zvířetem použitelný do 2. července 2011. Po tomto datu musí být psi, kočky a fretky označeni mikročipem. Označení mikročipem provádí soukromý veterinární lékař.
Tak cestovatelé pozor! Při plánování cest po členských zemích EU nezapomenout na očipování svého chlupatého společníka či společnice!

Josef Duben, tisk. mluvčí SVS ČR
Další informace z oblasti Státní veterinární správy lze získat na internetových stránkách SVS ČR: www.svscr.cz.

Z této zprávy vyplývá, že pokud budete se svým zvířetem chtít cestovat do zahraničí po 2. červenci 2011 a máte pas vystavený pouze na základě tetování, musíte nechat zvíře i očipovat!


NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU

Vzhledem k tomu, že Váš zájem o náš sortiment vzrůstá, rozhodli jsme se Vás informovat o novinkách, které Vám můžeme nabídnout:

 • míček na pamlsky - máte hravého a mlsného pejska? Můžete mu pořídit míček s otvory na pamlsky. Ty se mu budou z míčku sypat jen když si s ním bude hrát.
 • Obleček Míček na pamlsky
 • oblečky - lze je u nás na klinice vyzkoušet. Pokud by Váš pejsek potřeboval jinou velikost, není problém ji objednat. Tak jako u jiného zboží platí, že pokud je má náš dodavatel na skladě, dodá je do druhého pracovního dne.
 • překážky na agility - pokud Vy a Váš pes máte rádi agility, můžete si postavit Vaše vlastní překážky na zahradě nebo v parku. Jsou lehké, umělohmotné, balené v praktickém pouzdře.
 • katapulty - šetří Vaše záda a ramenní klouby při aportování. Vy nebudete tolik unaveni a Váš pes bude spokojen.
 • hračky do vody - sice se zdá, že v tomto ročním období je to předčasné, ale čas letí jako vítr a ani se nenadějeme a budete potřebovat vašeho čtyřnohého přítele zabavit i ve vodním živlu. Objevili jsme pro Vás kvalitní a hezké hračky (nejen) do vody.
 •  

   


  Startovací balíček

  Každé štěně nebo kotě, které poprvé navštíví naši kliniku, dostane od nás do začátku svého života v nové rodině jako dárek startovací balíček obsahující vzorečky krmiva od firmy Hill's, odměrku, povídání o krmení a péči o štěně nebo kotě.

   

   


   
   

  Inhalační anestezie

  Díky Vaší přízni, kterou naší klince věnujete, jsme si mohli dovolit investovat do dalšího vybavení naší kliniky. Od nynějška máme k dispozici inhalační anestezii s řízeným dýcháním. I když je její provoz náročnější (na personál i finančně), věříme, že tuto naši další službu přivítáte. Inhalační anestezie umožňuje bezpečnější anestezii i u těch pacientů, u kterých by dlouhodobá injekční narkóza byla spojena s velkým rizikem. Tak jako u lidí není ani inhalační anestezie při operačních zákrocích všespasitelná, ale značně omezuje nebezpečí komplikací během zákroku. Věříme, že tím opět zlepšíme kvalitu našich služeb a Vaši spokojenost s naší veterinární klinikou.