Veterinární klinika ViaVet

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NAŠÍ VETERINÁRNÍ KLINIKY

    Veterinární klinika ViaVet je přízemní budova nedaleko prodejny Norma (bývalý Albert) na Proseku. Před budovou máme pro naše klienty vyhrazena parkovací místa. Bezbariérový přístup na kliniku je samozřejmostí.
   Po vstupu do čekárny uvidíte recepci, kde na Vás většinou bude čekat usměvavá sestřička. Pokud na recepci nikdo není, je to pravděpodobně tím, že zrovna pomáhá při ošetřování pacienta v ordinaci. V takovém případě Vás prosíme o chvíli strpení, víme o Vás a budeme se Vám věnovat, jakmile to bude možné. Sestřička si Vás i Vaše zvíře zapíše do naší kartotéky a zjistí, jaký máte problém. Jakmile budete na řadě, bude se Vám plně věnovat některý z ošetřujících lékařů.
   Na našem pracovišti máme dvě ordinace, ve kterých se ordinuje buď střídavě nebo se ordinuje v obou zároveň. K dispozici máme také operační sál, na kterém se provádějí chirurgické zákroky. Pokud to stav pacienta vyžaduje, ponecháváme si ho na ošetřování a pozorování na hospitalizaci, kde jej máme pod stálým dohledem. Pokud je to přání majitele zůstat se svým zvířetem, které musí být hospitalizováno např. kvůli infuzní terapii, máme k tomu vyhrazenu místnost se stolem a židlemi, kde v pohodlí a za dozoru veterinárního lékaře může poskytovat svému čtyřnohému příteli oporu.
   Na klinice je k dispozici také psí salón, který provozuje dipl. mistr paní Jitka Procházková (více na odkazu "Úprava srsti"). Můžeme Vám také zajistit samostatné vykoupání velkého psa v naší velké vaně, pokud k tomu nemáte podmínky doma.

Po kliknutí na obrázek se fotka otevře ve větší velikosti v samostatném okně

KLINIKA ViaVet
klinika
ČEKÁRNA
čekárna a recepce
ORDINACE I
ordinace I
 
ORDINACE II
ordinace II
OPERAČNÍ SÁL
operační sál
HOSPITALIZACE
hospitalizace
 
PSÍ SALÓN
psí salón
VANA NA VELKÉ PSY
vana na koupání velkých psů